Produkcja zamknięć

Nasze zamknięcia produkujemy w dwóch zakładach produkcyjnych w Turzy oraz w Zawierciu. Produkcja odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych o wysokiej wydajności produkcji, co pozwala uzyskać racjonalne koszty przy wysokiej jakości produktów. Wraz ze stałym wzrostem wymagań jakościowych systematycznie doskonalimy proces produkcyjny, modernizujemy park maszynowy oraz podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. W rezultacie, możemy zagwarantować najwyższą jakość produktów dla naszych klientów. Produkujemy zarówno zamknięcia w standardowym wykończeniu i gamie kolorystycznej oraz zamknięcia dedykowane przygotowane według specyfikacji dostarczonej przez klienta. Jeśli jest taka potrzeba nasi technolodzy są w stanie stworzyć nowe indywidualne zamknięcie od projektu, poprzez prototyp aż po próbne zamknięcia seryjne.

Oferowane przez nas produkty wykonujemy również z wykończeniem drukiem offsetowym lub sitodrukiem. Dodatkowy nadruk może być wykonany farbą widoczną w promieniach UV na wybranej powierzchni zamknięcia. Nasze produkty mogą być wykończone nadrukiem wewnętrznym lub na uszczelce. Istnieje również możliwość wytłaczania oraz szlifowania na czole lub na pobocznicy z dodatkową opcją lakierowania grafiki bądź napisów. W naszej ofercie znajduje się również wykończenie metodą hot-stampingu. Wszystkie stosowane do produkcji zamknięć materiały spełniają wymagania dopuszczenia do kontaktu z żywnością, co stwierdzono na podstawie deklaracji przedstawionych przez Dostawców oraz badań wyrobów gotowych, zgodnie z obowiązującym prawodawstwem UE. 

Dotychczasowe doświadczenie w branży pozwala nam uzupełnić swój zakres produkcyjny produktami najwyższej jakości od sprawdzonych rzetelnych dostawców, co gwarantuje stabilność oraz kompletację dostaw do klienta. Patrzymy w przyszłość, wiemy jak ważny jest rozwój , dlatego dążymy do doskonalenia i wdrażania nowych rozwiązań aby bezustannie spełniać oczekiwania naszych klientów.

 

1. Omówienie zamówienia z klientem

 

2. Projektowanie zamknięcia

 

3. Prototyp zamknięcia

 

4. Akceptacja klienta

 

5. Próbna produkcja seryjna

 

6. Akceptacja klienta

 

7. Planowanie produkcji

 

8. Zakup materiału

 

9. Lakierowanie i nadruk aluminiowych arkuszy

 

10. Tłoczenie

 

11. Dodatkowy nadruk i malowanie pobocznicy

 

12. Rolowanie i uszczelnianie

 

13. Recykling odpadów

 

14. Pakowanie i dostawa do klienta

OK
 

15. Każdy proces poddawany jest kontroli jakości