O nas

FOB-Decor to firma z ponad 100 letnią tradycją, w 2009 roku została zakupiona przez firmę Tradepol i od tego roku stała się częścią grupy. W tym momencie zatrudniamy 150 pracowników. Produkujemy dla naszych klientów szeroki wachlarz zamknięć z blachy aluminiowej oraz stalowej. Naszymi głównymi produktami są zamknięcia typu PILFER-PROOF, PILFER-PROOF PREMIUM, GPI, TWIST-OFF jak i zamknięcie typu NIEKAPEK. FOB-Decor, poza standardowymi wyrobami, oferuje możliwość wdrożenia modyfikacji, zarówno w zakresie użytych surowców, zmian konstrukcyjnych czy nowych funkcjonalności zamknięcia. Zajmujemy się również wykonywaniem usługi lakierowania oraz drukowania blachy aluminiowej i stalowej jako element procesu produkcyjnego produktów takich, jak: puszki do produktów spożywczych, puszki do aerozoli, wiatrochrony do zniczy, baterie i wiele innych. W celu zapoznania się z naszymi produktami zapraszamy do zakładki oferta. Produkcja odbywa się w dwóch zakładach na terenie Turzy oraz Zawiercia, na nowoczesnych liniach produkcyjnych o wysokiej wydajności. Nieustanny rozwój, nowoczesny park maszynowy, bliski kontakt z klientem, terminowość, wysoka jakość i dbałość o precyzyjne wykonanie produktów to atuty firmy FOB-Decor. Nasze produkty jak i ich jakość doceniły największe firmy z branży alkoholowej, napojowej czy farmaceutycznej takie jak :

WYBOROWA S.A. (PERNOD RICARD); STOCK SPIRITS GROUP; CEDC INTERNATIONAL; MARIE BRIZARD WINE & SPIRITS; PODLASKA WYTWÓRNIA WÓDEK S.A.; NESTLE POLSKA S.A.; POLMOS ŻYRARDÓW (LVMH GROUP); POLMOS BIELSKO-BIAŁA S.A.; VODA NATURALNA Sp. z o.o.; HENKELL & CO. POLSKA Sp. z o.o.; ELIT-IMPEX GmbH; WARWIN S.A.; BARTEX; JANTOŃ S.A; USTRONIANKA Sp. z o.o.; JURAJSKA Sp. z o.o. oraz wielu innych.

Przez lata wypracowaliśmy i ugruntowaliśmy swoją pozycje na rynku Polskim jak i zagranicznym ciągle jednak rozwijając się i zdobywając kolejne rynki. Partnerski kontakt z klientem przyczynił się do zbudowania długotrwałych i silnych relacji handlowych bez względu na odległość czy różnice językowe. Stale poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań i rozbudowujemy infrastrukturę produkcyjną o nowoczesne maszyny i technologie. Pozwala to udoskonalać oferowane klientom wyroby oraz sprostać wymaganiom rynku. Rozwijamy ofertę produktową w oparciu o analizę potrzeb klientów. Monitorujemy i analizujemy rozwój rynku, dzięki czemu mamy możliwość tworzenia innowacyjnych produktów, które wyznaczają nowe trendy.

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.