Kontakt

FOB-Decor

Turza, ul. 1 Maja 4
42-450 Łazy

Formularz kontaktowy

Dział Handlowy - Zamknięcia Aluminiowe

Rynek Winiarski, Farmaceutyczny, Spożywczy, Soki

Jakub Komorowski

Specjalista ds. sprzedaży

+48 510 929 608

j.komorowski@grupatradepol.eu

qr-code kod QR z kontaktem

Rynek Spirytusowy Krajowy

Michał Chwalba

Manager ds. sprzedaży

+48 691 741 353

m.chwalba@grupatradepol.eu

qr-code kod QR z kontaktem

Zamknięcia Twist-Off, Blachy lakierowane

Zamknięcia Aluminiowe - Anglia , Ameryka Południowa i Północna

Wojciech Supernak

Specjalista ds. Eksportu

+48 512 677 798

w.supernak@fob-decor.pl

qr-code kod QR z kontaktem

Zamknięcia Aluminiowe - Europa Wschodnia

Ewelina Guzdraj

Manager ds. sprzedaży

+48 693 112 415

e.guzdraj@fob-decor.pl

qr-code kod QR z kontaktem

Dział Kontroli Jakości

Joanna Zając

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością / Koordynator ds. Zapewnienia Jakości

+48 601 494 755

j.zajac@grupatradepol.eu

qr-code kod QR z kontaktem

Mariola Minkina

Sam. Specjalista ds. kontroli jakości

+48 510 929 606

m.minkina@grupatradepol.eu

qr-code kod QR z kontaktem

Logistyka i Magazyn

Wójcik Michał

Specjalista ds. logistyki

+48 517 250 499

m.wojcik@grupatradepol.eu

Dział Zaopatrzenia

Dawid Mroczek

Specjalista ds. zakupów

+48 510 929 593

d.mroczek@fob-decor.pl

qr-code kod QR z kontaktem

Dział Księgowości

Dział Kadr

Małgorzata Jaworska

Manager ds. personalnych

+48 691 979 892

m.jaworska@grupatradepol.eu

qr-code kod QR z kontaktem

Formularz kontaktowy